Prusa i3 3D printer: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 228: | Line 228: | ||
|Sandra James | |Sandra James | ||
|Andrew Camardella | |Andrew Camardella | ||
|- | |||
|Jeff Katz | |||
|Sandra James | |||
|- | |- | ||
} | } | ||
| Line 228: | Line 228: | ||
|Sandra James | |Sandra James | ||
|Andrew Camardella | |Andrew Camardella | ||
|- | |||
|Jeff Katz | |||
|Sandra James | |||
|- | |- | ||
} | } | ||