Prusa i3 3D printer: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 225: | Line 225: | ||
| Nick Prorok | | Nick Prorok | ||
| Andrew Sowa | | Andrew Sowa | ||
|-} | |- | ||
|Sandra James | |||
|Andrew Camardella | |||
|- | |||
} | |||
| Line 225: | Line 225: | ||
| Nick Prorok | | Nick Prorok | ||
| Andrew Sowa | | Andrew Sowa | ||
|-} | |- | ||
|Sandra James | |||
|Andrew Camardella | |||
|- | |||
} | |||