48in sheet metal brake maintenance: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 47: | Line 47: | ||
|Apr 5 2018 | |Apr 5 2018 | ||
|Tucker/Daniel | |Tucker/Daniel | ||
|- | |||
|no burrs | |||
|X | |||
|May 1 2018 | |||
|Tucker/McTavish | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 47: | Line 47: | ||
|Apr 5 2018 | |Apr 5 2018 | ||
|Tucker/Daniel | |Tucker/Daniel | ||
|- | |||
|no burrs | |||
|X | |||
|May 1 2018 | |||
|Tucker/McTavish | |||
|- | |- | ||
| | | | ||