48in sheet metal brake maintenance: Difference between revisions

From Pumping Station One
Tucker (talk | contribs)
Tucker (talk | contribs)
Line 26: Line 26:
|X
|X
|oct 5 2017
|oct 5 2017
|Tucker
|-
|no burrs
|X
|Nov 9 2017
|Tucker
|Tucker
|-
|-