48in sheet metal brake maintenance: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 26: | Line 26: | ||
|X | |X | ||
|oct 5 2017 | |oct 5 2017 | ||
|Tucker | |||
|- | |||
|no burrs | |||
|X | |||
|Nov 9 2017 | |||
|Tucker | |Tucker | ||
|- | |- | ||
| Line 26: | Line 26: | ||
|X | |X | ||
|oct 5 2017 | |oct 5 2017 | ||
|Tucker | |||
|- | |||
|no burrs | |||
|X | |||
|Nov 9 2017 | |||
|Tucker | |Tucker | ||
|- | |- | ||