User:Mct/locker: Difference between revisions
From Pumping Station One
m →drivers |
|||
| Line 796: | Line 796: | ||
== drivers == | == drivers == | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ l-style hex wrenches | |||
|- | |||
! size | |||
! length | |||
! state | |||
|- | |||
| 3/8" | |||
| 4.6875" | |||
| no wear | |||
|- | |||
| 3/16" | |||
| 4.6875" | |||
| no wear | |||
|- | |||
| 5/32" | |||
| 4.4375" | |||
| no wear | |||
|- | |||
| 9/64" | |||
| 4.1875" | |||
| no wear | |||
|- | |||
| 1/8" | |||
| 3.9375" | |||
| no wear | |||
|- | |||
| 7/64" | |||
| 3.6875" | |||
| no wear | |||
|- | |||
| 3/32" | |||
| 3.4375" | |||
| no wear | |||
|- | |||
| 5/64" | |||
| 3.1875" | |||
| no wear | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ 16-piece set | |+ 16-piece set | ||