User:Mct/locker: Difference between revisions

From Pumping Station One
Mct (talk | contribs)
Mct (talk | contribs)
Line 625: Line 625:
! length
! length
! finish
! finish
! desc
! cut
! profile
! state
! state
|-
| 1
| 10"
| mill bastard
| double-cut
| tapered rectangular
| no wear
|-
| 1
| 6"
| bastard
| double
| tapered triangular
| no wear
|-  
|-  
| 12
| 12
| 5.5"
| 5.5"
| precision no. 2
| precision no. 2
| double
| needle file set; ass. profiles
| needle file set; ass. profiles
| no wear
| no wear
Line 636: Line 652:
| 1
| 1
| 4"
| 4"
| bastard cut
| bastard
| double-cut tapered rectangular
| double
| tapered rectangular
| no wear
| no wear
|-
|-
Line 643: Line 660:
| 3"
| 3"
| diamond
| diamond
| n/a
| needle file set; ass. profiles
| needle file set; ass. profiles
| no wear
| no wear