Johnson Bandsaw maintenance: Difference between revisions

From Pumping Station One
Tucker (talk | contribs)
Tucker (talk | contribs)
Line 39: Line 39:
|x
|x
|x
|x
|
|
|
|aug3 2017
|aug3 2017
Line 45: Line 46:
|x
|x
|x
|x
|
|
|
|sept 7 2017
|sept 7 2017
|tucker/Miriam
|tucker/Miriam
|-
|x
|x
|
|
|oct5 2017
|tucker
|-
|-
|
|