Millermatic 252: Difference between revisions

From Pumping Station One
Mcstevens (talk | contribs)
Ekaj (talk | contribs)
Line 23: Line 23:
== List of Currently Authorized Users ==
== List of Currently Authorized Users ==
{| class="wikitable" border="1"
{| class="wikitable" border="1"
! Authorized Member
! Qualified Member  
! Authorized By
! Trained By  
! Date
! Date
|-
|-
Line 44: Line 44:
| Chris Iacullo
| Chris Iacullo
| July 27, 2017
| July 27, 2017
|-
|[[User:Ekaj|Jacob Snyder]]
|Daron Wooding
|9/16/17
|}
|}