User:Mct/locker: Difference between revisions
From Pumping Station One
mNo edit summary |
|||
| Line 266: | Line 266: | ||
| 3/4" x 3" | | 3/4" x 3" | ||
| 6061 Al | | 6061 Al | ||
|- | |||
| 3 | |||
| 10" | |||
| 1/4" OD round | |||
| Al | |||
|} | |} | ||
mNo edit summary |
|||
| Line 266: | Line 266: | ||
| 3/4" x 3" | | 3/4" x 3" | ||
| 6061 Al | | 6061 Al | ||
|- | |||
| 3 | |||
| 10" | |||
| 1/4" OD round | |||
| Al | |||
|} | |} | ||