User:Mct/locker: Difference between revisions

From Pumping Station One
Mct (talk | contribs)
mNo edit summary
Mct (talk | contribs)
Line 76: Line 76:
| super glue
| super glue
| opened
| opened
|-
| 2 fl oz
| cold bluing
| unopened
|}
|}


Line 88: Line 92:
| safety glasses
| safety glasses
| no damage
| no damage
|-
| 10 pair
| heavy-duty nitrile gloves
| unused
|}
|}