User:Mct/locker: Difference between revisions
From Pumping Station One
mNo edit summary |
m →misc |
||
| Line 76: | Line 76: | ||
| super glue | | super glue | ||
| opened | | opened | ||
|- | |||
| 2 fl oz | |||
| cold bluing | |||
| unopened | |||
|} | |} | ||
| Line 88: | Line 92: | ||
| safety glasses | | safety glasses | ||
| no damage | | no damage | ||
|- | |||
| 10 pair | |||
| heavy-duty nitrile gloves | |||
| unused | |||
|} | |} | ||