Shopbot PRS CNC router: Difference between revisions

From Pumping Station One
Line 545: Line 545:
|-
|-
|[[user:mct|McTavish McArdle]]
|[[user:mct|McTavish McArdle]]
|Matt Meshulam
|-
|Frank Bowles
|Matt Meshulam
|Matt Meshulam
|}
|}