Shopbot PRS CNC router: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 506: | Line 506: | ||
|- | |- | ||
|Joseph Juhnke | |Joseph Juhnke | ||
|Andrew Camardella | |||
|- | |||
|Alex Berkowitz | |||
|Andrew Camardella | |Andrew Camardella | ||
|} | |} | ||
| Line 506: | Line 506: | ||
|- | |- | ||
|Joseph Juhnke | |Joseph Juhnke | ||
|Andrew Camardella | |||
|- | |||
|Alex Berkowitz | |||
|Andrew Camardella | |Andrew Camardella | ||
|} | |} | ||