Shopbot PRS CNC router: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 482: | Line 482: | ||
|- | |- | ||
|Jeannine Chuchan | |Jeannine Chuchan | ||
|Matt Meshulam | |||
|- | |||
|Brennan Koziarz | |||
|Matt Meshulam | |Matt Meshulam | ||
|} | |} | ||
| Line 482: | Line 482: | ||
|- | |- | ||
|Jeannine Chuchan | |Jeannine Chuchan | ||
|Matt Meshulam | |||
|- | |||
|Brennan Koziarz | |||
|Matt Meshulam | |Matt Meshulam | ||
|} | |} | ||