2010 Votes: Difference between revisions

From Pumping Station One
Line 68: Line 68:
|-
|-
| MV.25 || 2010-08-10 || Contract Expedience Clause || Nathan || 12 || 3 || 4
| MV.25 || 2010-08-10 || Contract Expedience Clause || Nathan || 12 || 3 || 4
|-
| MV.26 || 2010-08-30 || Member Rewards Amendment || Sacha || 14 || 0 || 0
|-
|-
|}
|}