Lulzbot Taz3: Difference between revisions
From Pumping Station One
m Bot: Cosmetic changes |
|||
| Line 245: | Line 245: | ||
|- | |- | ||
|Knute Martell | |Knute Martell | ||
|Elizabeth Koprucki | |||
|- | |||
|Hugh Sato | |||
|Elizabeth Koprucki | |Elizabeth Koprucki | ||
|- | |- | ||
m Bot: Cosmetic changes |
|||
| Line 245: | Line 245: | ||
|- | |- | ||
|Knute Martell | |Knute Martell | ||
|Elizabeth Koprucki | |||
|- | |||
|Hugh Sato | |||
|Elizabeth Koprucki | |Elizabeth Koprucki | ||
|- | |- | ||