Lulzbot Taz3: Difference between revisions
From Pumping Station One
m Bot: Cosmetic changes |
|||
| Line 230: | Line 230: | ||
|- | |- | ||
|John Farmer | |John Farmer | ||
|Elizabeth Koprucki | |||
|- | |||
|Andy Richardson | |||
|Elizabeth Koprucki | |Elizabeth Koprucki | ||
|- | |- | ||