2015 Budget Vote/General & Administrative Budget: Difference between revisions
From Pumping Station One
No edit summary |
|||
| Line 248: | Line 248: | ||
| -$ 110.00 | | -$ 110.00 | ||
|---- | |---- | ||
|} | |||
==Utilities== | |||
{| class="wikitable" | |||
! Item Name | |||
! Annual Cost | |||
|- | |||
| Gas | |||
| -$4,578 | |||
|- | |||
| ComEd | |||
| -$10,058 | |||
|- | |||
| Comcast | |||
| -$1,934 | |||
|- | |||
| Trash | |||
| -$3,216 | |||
|- | |||
| Cleaning | |||
| -$2,678 | |||
|- | |||
|} | |} | ||