Tier 1 Cold Metals Authorization: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 49: | Line 49: | ||
! Qualified Member | ! Qualified Member | ||
! Trained By | ! Trained By | ||
|Date Trained | |||
|- | |- | ||
|Adam Glick | |Adam Glick | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Jeffrey Camealy | |Jeffrey Camealy | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Tina Croniser | |Tina Croniser | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Sevin Straus | |Sevin Straus | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Vladamir Riazanski | |Vladamir Riazanski | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|James Porter | |James Porter | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Greg Teiber | |Greg Teiber | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Everett Wilson | |Everett Wilson | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Derek Bever | |Derek Bever | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Jay Hopkins | |Jay Hopkins | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|James Porter | |James Porter | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Eric Stein | |Eric Stein | ||
|Tucker Tomlnson | |Tucker Tomlnson | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Todd Allen | |Todd Allen | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Mac MacDevitt | |Mac MacDevitt | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[User:scyg|Simon Cygielski]] | |[[User:scyg|Simon Cygielski]] | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Robb Rigs | |Robb Rigs | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Arturo Duarte | |Arturo Duarte | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Michael Skilton | |Michael Skilton | ||
|Tucker Tomlinson | |Tucker Tomlinson | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[User:Justin|Justin T. Conroy]] | |[[User:Justin|Justin T. Conroy]] | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[User:davidfell|David Fell]] | |[[User:davidfell|David Fell]] | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[User:rdoeksen|Ray Doeksen]] | |[[User:rdoeksen|Ray Doeksen]] | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Ryan Pierce | |Ryan Pierce | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Elizabeth Koprucki | |Elizabeth Koprucki | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Casey Olson | |Casey Olson | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Ron Olson | |Ron Olson | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Thomas Wright | |Thomas Wright | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Tom Judge | |Tom Judge | ||
|Tucker Tomlinson | |Tucker Tomlinson | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Edward Muela | |Edward Muela | ||
|Anna Yu | |Anna Yu | ||
|5/13/14 | |||
|- | |- | ||
|Samuel Swope | |Samuel Swope | ||
|Anna Yu | |Anna Yu | ||
|5/13/14 | |||
|- | |- | ||
|Chris Agocs | |Chris Agocs | ||
|Anna Yu | |Anna Yu | ||
|6/3/14 | |||
|- | |- | ||
|Justine Miles | |Justine Miles | ||
|Anna Yu | |Anna Yu | ||
|6/3/14 | |||
|- | |- | ||
|Robert Grossman | |Robert Grossman | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Tom Forajter | |Tom Forajter | ||
|Thomas Wright | |Thomas Wright | ||
| | |||
|- | |- | ||
|[[User:ahbaker|Alan Baker]] | |[[User:ahbaker|Alan Baker]] | ||
|Tucker Tomlinson | |Tucker Tomlinson | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Jeff McBride | |Jeff McBride | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
|10/9/14 | |||
|- | |- | ||
|Mike Kislovsky | |Mike Kislovsky | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
|10/9/14 | |||
|- | |||
|Arjun Wadnerkar | |||
|Ed Bennett | |||
|10/9/14 | |||
|- | |||
|Oscar Villareal | |||
|Ed Bennett | |||
|10/9/14 | |||
|- | |- | ||
|TomF (? 7-17) | |TomF (? 7-17) | ||
|Thomas Wright | |Thomas Wright | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Rich Smith | |Rich Smith | ||
|Thomas Wright | |Thomas Wright | ||
| | |||
|- | |- | ||
|George Shaw | |George Shaw | ||
|Thomas Wright | |Thomas Wright | ||
| | |||
|- | |- | ||
|Ron Bean | |Ron Bean | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
| | |||
|- | |- | ||
|John Butera | |John Butera | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
|10/18/14 | |||
|- | |- | ||
|Alex Schaffer | |Alex Schaffer | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
|10/18/14 | |||
|- | |- | ||
|Daniel Loeser | |Daniel Loeser | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
|10/18/14 | |||
|- | |- | ||
|Jonathan Bisson | |Jonathan Bisson | ||
|Ed Bennett | |Ed Bennett | ||
|10/18/14 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||