2014 Budget Vote: Difference between revisions
From Pumping Station One
| Line 234: | Line 234: | ||
| Safety Equipment | | Safety Equipment | ||
| $1,000 | | $1,000 | ||
|- | |||
| Member Points | |||
| $7,200 | |||
|} | |} | ||
| Line 234: | Line 234: | ||
| Safety Equipment | | Safety Equipment | ||
| $1,000 | | $1,000 | ||
|- | |||
| Member Points | |||
| $7,200 | |||
|} | |} | ||