LulzBot AO-100 3D Printer: Difference between revisions
From Pumping Station One
No edit summary |
|||
| Line 63: | Line 63: | ||
|Michael Skilton | |Michael Skilton | ||
|Steve Finkelman | |Steve Finkelman | ||
|- | |||
|David Fell | |||
|Elizabeth Koprucki | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
|||
| Line 63: | Line 63: | ||
|Michael Skilton | |Michael Skilton | ||
|Steve Finkelman | |Steve Finkelman | ||
|- | |||
|David Fell | |||
|Elizabeth Koprucki | |||
|} | |} | ||